Мектептегі тамақтандыру

ақмола   облысы

зеренді ауданы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме «Қызылегіс негізгі  мектебі»

Бұйрық № 5

«04.09.19»

Коммунальное государственное учреждение «Кызылегисская основная школа»

Зерендинского РАЙОНА

акмолинской области

Зеренді ауданы, Қызылегіс ауылы, Орталық көшесі 13, 021215

Тел:/факс 8(71632)28-2-20,28-2-33

e-mail: kuzulegis@bk.ru

Оқушылардың тамақтануын ұйымдастыру туралы

Зеренді ауданының білім беру бөлімінің 2019 жылдың 2 қыркүйегіндегі №240 «Оқушылардың тамақтануын ұйымдастыру туралы» бұйрығы негізінде жаңа 2019-2020 оқу жылының басталуына байланысты, балаларды оқуға толық қамту үшін қажетті жағдайларды жасау және мектептегі оқу үрдісіне қолдау көрсету мақсатында бұйырамын:

1. 1-9 сыныптағы оқушылардың барлығы ыстық тамақпен 100% қамтылсын.
  2. Аз қамтылған, яғни жағдайы төмен отбасыларынан шыққан оқушылардың тамақтануы жалпыға міндетті білім қоры есебінен, басқа балалардың тамақтануы үшін ата-аналар мен демеушілердің ұйымдастырылсын.
  3. Оқушылардың тамақтануын қадағалап, есебін жүргізу шаруашылық меңгерушісі Р.Д Кожахметоваға жүктелсін.
  4. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау үшін тәрбие ісі меңгерушісі Б.М.Мукашеваға жүктелсін.

Мектеп директоры:                                 Абилов К.К.

Жаңартылған күні: 31.08.2016 17:52
Құрылған күні: 23.11.2021 21:20