Электронды түрде мемлекеттік қызмет көрсету үшін жауапты тұлғаны бекіту

ақмола   облысы

зеренді ауданы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме «Қызылегіс негізгі  мектебі»

БҰЙРЫҚ №43

«03.02.2020»

Коммунальное государственное учреждение «Кызылегисская основная школа»

Зерендинского РАЙОНА

акмолинской области

Зеренді ауданы, Қызылегіс ауылы, Орталық көшесі 13, 021215

Тел:/факс 8(71632)28-2-20,28-2-33

e-mail: kuzulegis@bk.ru

Электронды түрде  мемлекеттік қызмет

көрсету үшін жауапты тұлғаны бекіту

Зеренді аудандық білім бөлімінің мемлекеттік мекемесінің «Мемлекеттік қызмет көрсетудің кейбір мәселелері туралы» 2020 жылдың 31 қаңтардағы №29 бұйрығы негізінде бұйырамын:

1. «Бастауыш, негізгі орта, орта білім берудіңжалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағынылыстығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттік қызмет электронды түрде көрсетілсін.

2. Электронды түрде мемлекеттік қызмет көрсету үшін жауапты болып Б.М.Мукашева бекітілсін.

1. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

Мектеп директоры:                             Абилов К.К.

Жаңартылған күні: 18.11.2020 13:06
Құрылған күні: 18.11.2020 13:06